Paradise Island Resort & Spa

Destinácia: Maldivy, Atol Káfu, Lankanfinolhu ostrov
Kód zájazdu: 1188792
Cena od: 1 999 €
Príplatky od: 408 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

07.02.2022 9 dní Last Minute 1 999 € +408 € odlet: Viedeň letecká
14.02.2022 9 dní Last Minute 1 999 € +408 € odlet: Viedeň letecká
18.02.2022 9 dní Last Minute 1 999 € +408 € odlet: Viedeň letecká
25.02.2022 9 dní First Minute 1 999 € +408 € odlet: Viedeň letecká
04.03.2022 9 dní First Minute 1 999 € +408 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

2: PRÍLET NA MALDIVY
Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS045 VIEDEŇ MALE 20:05 09:05 + 1 deň

OS046 MALE VIEDEŇ 10:25 16:30

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie!

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
7 x ubytovanie vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu
transfer letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

Paradise Island Resort & Spa

TV basketbal diskotéka squash kitesurfing bedminton katamarán kajak, kanoe vodné lyže windsurfing, surf šnorchlovanie biliard konferenčná miestnosť masáž volejbal wellness, spa fitness centrum večerný program stolný tenis tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 10 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
príjemný rezort (930 x 200 metrov) s 240 plážovými bungalovmi a 40 vodnými bungalovmi sa nachádza vo východnej časti severného atolu Malé. Vzdialenosť 10 km z letiska v Malé, transfer 20 minút rýchloloďou.

Vybavenie:
Wavy Navy Kids Club s detským bazénom a autodronovou dráhou, sladkovodný bazén, fitnescentrum, SPA, škola potápania PADI, konferenčné centrum.

Pláž:
dlhé pláže s jemným bielym pieskom.

Zábava a šport:
vodné športy (windsurfing, vodné lyžovanie, kanoe, katamarán, šnorchlovanie, stand up paddle board, windsurfing, kitesurfing, jetblade, jetsurf), stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, bedminton, kurty na squash a tenis, biliard, Araamu SPA centrum s ponukou masáží a rôznych procedúr, diskotéka, karaoke, živá hudba - zábavné večery pre hotelových hostí, výlet na lodi s preskleným dnom.

Stravovanie:
plná penzia, All Inclusive (za príplatok) – raňajky (kontinentálne a anglické raňajky doplnené variáciami z ázijskej a maldivskej kuchyne), obedy, večere formou bufetu, celodenné občerstvenie, nealko nápoje, základný výber alkoholických nápojov - v hlavnej reštaurácii Bageecha. V resorte sa ďalej nachádzajú tieto reštaurácie a bary: Farumathi (čerstvé morské plody a homáre), Fukuya Teppanyaki (japonská, sushi), Ristorante Al Tramonto (talianska), Lagoon Restaurant (pre hostí z Water Villas, rezervácie vopred) a Athiri Bar (hlavný bar, pri bazéne, s výhľadom na oceán, večer živá hudba/DJ).

Vybavenie izieb:
hotelová služba, fén, papuče, klimatizácia, stropný ventilátor, kúpeľňa s WC, fén, SAT-TV, telefón, minibar, trezor, terasa/balkón, Wi-Fi. V základnej cene zájazdu je transfer rýchlym člnom a ubytovanie typu Superior Beach Bungalow. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok.

Maximálne 2 dospelé a 2 deti do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.
https://www.villahotels.com/en/resort/paradise-island

 

„Cestovanie je jediná vec, ktorú si kúpiš a spraví ťa bohatším.“ ~ neznámy autor

Facebook Elegance Travel Instagram Elegance Travel

Zasielanie noviniek

Sme členom združenia

Partneri