Hotel Golden Odyssey

Destinácia: Grécko, Rhodos, Kolymbia
Kód zájazdu: 804319
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Golden Odyssey

TV TV petanque, bocca tobogán detský kútik biliard večerný program animačný program animačný program tenis tenis aquapark internet, WiFi vodné športy na pláži detské ihrisko detské ihrisko detský bazén detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 650 m
Vzdialenosť od letiska: 25 km
Vzdialenosť od pláže: 950 m

Hotelový rezort je situovaný uprostred subtropickej záhrady s fontánami, farebnými kvetmi, olivovníkmi a exotickými banánovníkovými palmami. Novovybudovaný bazén so šmykľavkami ocenia najmä juniori. Hotel Golden Odyssey je ideálnym miestom na strávenie nezabudnuteľnej rodinnej dovolenky.


Poloha:
Hotelový komplex sa nachádza v známom stredisku Kolymbia. Samotné centrum tohto mesta s množstvom barov, reštaurácií a taverien je vzdialené len 650 m a dostanete sa sem príjemnou prechádzkou. Nákupné možnosti máte však aj priamo v hoteli. Známa a vyhľadávaná pláž Afandou je vzdialená len 4 km, hlavné mesto Rodos 25 km a známy historický Lindos 25 km. Dostanete sa tam pravidelnými autobusovými spojeniami, autobusová zastávka sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hotela. Letisko Diagoras je od hotela vzdialené 25 km.

Vybavenie:

8 trojposchodových budov v záhrade, 150 izieb, výťah, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, 2 bary, 2 bazény, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, animácie, miniklub, mini disco, večerné animácie, detské ihrisko, novovybudovaný bazén so šmykľavkami pre deti aj dospelých, tenisový kurt, stolný tenis, volejbal, boccia. Za poplatok: biliard, internetový kútik.


Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (22 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., superior izby s možnosťou 1 prístelky v hlavnej budove (25 m2), rodinné izby (27 m2, 1 miestnosť oddelená zástenou, max. 4 os.), zrekonštruované superior rodinné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (25 m2, 1 miestnosť oddelená zástenou), kúpeľňa, sprcha/vaňa, centrálna klimatizácia zadarmo v období 15.6. - 15.9., TV, chladnička, balkón/terasa, detská postieľka na vyžiadanie. Za poplatok: trezor.


Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, obedy 12.30 - 14:30, večere 18:30 - 21:00, ľahké snacky 12:00 - 15:00 a zmrzlina popoludní v bare pri bazéne 14:00 - 17:00, káva, čaj, koláčiky, 10:00 - 23:00, počas večere live cooking, raz do týždňa grécky večer s hudobno-tanečným vystúpením, lokálne alkoholické nápoje a značkové nealkoholické nápoje (čapovaná cola, fata, sprite) v čase 10:00 - 23.00, miešané alkoholické drinky 17:00 - 23:00. Za poplatok: importované nápoje, fľaškové nápoje. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Na pláž sa pohodlne dostanete hotelovým shuttle busom, ktorý premáva v pravidelných intervaloch priamo z hotela 5x denne. Piesočnato-kamienková pláž je od hotela vzdialená približne 10 min. prechádzkou. Plážový servis ako ležadlá a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok, plážové osušky hotel poskytuje za depozit.

 

„Cestovanie je jediná vec, ktorú si kúpiš a spraví ťa bohatším.“ ~ neznámy autor

Facebook Elegance Travel

Zasielanie noviniek

Počasie

Rhodos
zajtra:   23 °C

Sme členom združenia

Partneri