Hotel Zora

Destinácia: Bulharsko, Slnečné pobrežie
Kód zájazdu: 851730
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Zora

TV parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 4 km
Vzdialenosť od pláže: 700 m
Popis a poloha:
Hotel Zora sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí rušného Slnečného pobrežia. Hotel Zora je veľmi príjemným rodinným hotelom, ktorý sa nachádza 700 metrov od piesočnatej pláže a necelé 4 kilometre od úplného centra Slnečného pobrežia. Na recepcií si môžete zapožičať auto, alebo sa prejsť k neďalekej autobusovej zastávke a navštíviť tak centrum Slnečného pobrežia alebo taktiež aj starobylé mestečko Nessebar, ktoré je od hotela vzdialené 8 kilometrov.

Vybavenie hotela:
Hotel Zora Vám vo svojom areáli ponúka oddych na slnečnej terase, v záhrade alebo v bazéne, pri ktorom sa nachádzajú slnečníky a lehátka. Deti sa môžu zahrať na detskom ihrisku, ktoré sa taktiež nachádza v areáli. Recepcia v hoteli je pre Vás otvorená 24 hodín denne a nachádza sa na nej trezor a taktiež aj zmenáreň alebo obchodík so suvenírmi. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bezplatné. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku bez poplatku, ale je potrebné dopredu nahlásiť záujem o parkovacie miesto.

Vybavenie izby:
Príjemne zariadené izby sú v hoteli vybavené minibarom, TV, telefónom, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom do záhrady a na okolie hotela. Izby sú pravidelne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 5 dní.

Stravovanie:
Hotel Vám ponúka a la carte reštauráciu, kde sa pripravujú jedlá z tradičnej bulharskej ale taktiež aj z medzinárodnej kuchyne.

 

„Cestovanie je jediná vec, ktorú si kúpiš a spraví ťa bohatším.“ ~ neznámy autor

Facebook Elegance Travel

Zasielanie noviniek

Počasie

Slnečné pobrežie
zajtra:   20 °C

Sme členom združenia

Partneri