Hotel Slavyanski

Destinácia: Bulharsko, Slnečné pobrežie
Kód zájazdu: 851849
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Slavyanski

TV práčovňa, čistiareň minigolf windsurfing, surf biliard jazda na koni masáž stolný tenis parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis a poloha:
Hotel Slavyanski sa nachádza hneď pri krásnej piesočnatej pláži. Centrum rezortu sa nachádza necelé dva kilometre od hotela. V okolí hotela sa nachádza mnoho atrakcií, reštaurácií a podnikov, ktoré obohatia Váš pobyt na Slnečnom pobreží.

Vybavenie hotela:
Hotel Slavyanski má pre Vás nepretržite otvorenú recepciu, na ktorej sa nachádza zmenáreň, ďalej sa v areáli nachádza bazén, krásna záhrada a slnečná terasa. Za poplatok si môžete zahrať minigolf, stolný tenis, biliard, zajazdiť si na koni, vyskúšať windsurfing, dopriať si masáže,použiť trezor nachádzajúci sa na recepcii alebo využiť služby čistiarne. Deti sa môžu zahrať na detskom ihrisku. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom hoteli bezplatné. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku bez poplatku.

Vybavenie izby:
Izby v hoteli sú vybavené telefónom, klimatizáciou, TV, chladničkou, kúpeľňou spolu s toaletou, balkónom s výhľadom na more a bazén. Izby sú denne upratované a posteľné bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie:
V hotelovej reštaurácií môžete ochutnať jedlá z bulharskej ale aj z medzinárodnej kuchyne.

 

„Cestovanie je jediná vec, ktorú si kúpiš a spraví ťa bohatším.“ ~ neznámy autor

Facebook Elegance Travel

Zasielanie noviniek

Počasie

Slnečné pobrežie
zajtra:   19 °C

Sme členom združenia

Partneri