Oasis Grand Hotel

Destinácia: Bulharsko, Slnečné pobrežie
Kód zájazdu: 851872
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Oasis Grand Hotel

TV herňa biliard masáž sauna fitness centrum parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 800 m
Vzdialenosť od pláže: 400 m
Popis a poloha:
Hotel Oasis Grand Hotel sa nachádza iba 400 metrov od krásnej piesočnatej pláže a 800 metrov od úplného centra rezortu. Hotel Oasis Grand Vám ponúka množstvo skvelých služieb a najmä oddych.

Vybavenie hotela:
Hotel má otvorenú recepciu pre svojich zákazníkov nepretržite. V areáli sa nachádza záhrada, slnečná terasa, bazén, fitness centrum, biliard, herňa a zmenáreň. Za poplatok si môžete dopriať oddych v hotelovom relax centre, pri masáži alebo kúpeli. Za poplatok môžete použiť trezor, ktorý sa nachádza na recepcií. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch hotela bez poplatku avšak pripojenie v izbách už je spoplatnené. Parkovisko pri hoteli je bez poplatku.

Vybavenie izby:
Izby sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom.Izby sú upratované pravidelne a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie:
Hotelová reštaurácia má pre Vás pripravené jedlá z tradičnej bulharskej kuchyne, ale taktiež aj z medzinárodnej kuchyne. Jedlá sa podávajú formou švédskych stolov ale taktiež aj a la carte.

 

„Cestovanie je jediná vec, ktorú si kúpiš a spraví ťa bohatším.“ ~ neznámy autor

Facebook Elegance Travel

Zasielanie noviniek

Počasie

Slnečné pobrežie
zajtra:   8 °C

Sme členom združenia

Partneri